Air(0)
Rock(0)
Snow(0)
Water(0)
________________(0)
Traveling(10)
Modeling/Studio/Portrait(8)
Reportage(6)
Nature&Others(8)

Autor strony: Dawid Zatoński (więcej o autorze tutaj)
Kontakt: dawid.zatonski(at)gmail.com
Nr gadulca: 2503803
Sprzęt: Canon 20D; Sigma 17-70, 2.8-4.5, macro.

Fotografia wydawała się pociągająca od zawsze. Gdy wystarczyło odwagi i możliwości był wrzesień 2006.
Popychany wsparciem agencji SpAF i własnym uporem zacząłem od fotografii podróżniczej. Mieszczące się w jej ramach krajobrazy, architektura, macro, fotoreporterka pozwalały na ogólnorozwojowe kształtowanie fotografa. Poparte wiedzą kilku książek, radą doświadczonych przyjaciół i obserwacją inspirujących prac prowadziło do opowieści interesujących historii z dalekich zakątków świata.
Pod koniec roku 2007 wpadłem w pułapkę swych ambitnych przyjaciół ze SpAF-u i tak zaczęła się przygoda z fotografią studyjną/mody. Wraz z tym zagadnieniem należało zgłębiać poletka wiedzy cyfrowej obróbki obrazów, wydruków, kalibracji, sposobów pracy ze studyjnym światłem oraz ciekawymi i pięknymi ludźmi.
Proces ten trwa wciąż przynosząc wiele rozkoszy i trudów, ale każde przełączanie się w wolnych chwilach między podróżami i pracą w studio jest tylko spontaniczną radością.

Uwagi: Kod stylu tej strony został opatrzony komentarzami i jest do Waszej analizy w razie potrzeby tutaj.

Chętnie spotkam się z konstruktywną dyskusją w temacie.

Apel: Jeżeli używasz przeglądarki Internet Explorer w wersji 6 lub starszej, to wiedz, że ze względu na jej przestarzałość, włożyłem dodatkową pracę, by witryna ta wyświetlała się prawidłowo. Zrób nam obu przysługę i przesiądź się na jedną z nowocześniejszych alternatyw. Będziesz zadowolony, słowo, a dzięki tobie sieć stanie się lepszym miejscem.

Pozdrawiam - Autor.